Osteolab Łukasz Krysztofik

Wizyta

Na pierwszym spotkaniu skupiam się na wywiadzie, który wraz z dokładnym badaniem palpacyjnym pozwoli mi dobrać indywidualną terapię. Aby móc dobrze wykonać badania manualne i funkcjonalne, możesz zostać poproszony/a aby rozebrać się do bielizny. Jeśli wiesz, że tego typu sytuację są dla Ciebie mało komfortowe, możesz zabrać ze sobą odpowiedni strój- np. krótkie spodenki i biustonosz sportowy.

Bardzo pomocna będzie dokumentacja medyczna. Jeśli dysponujesz np. zdjęciem RTG lub USG, albo miałeś/aś robioną tomografię komputerową, zabierz je ze sobą. Spróbuj też przeanalizować problem z jakim przychodzisz. Zwróć uwagę na to, kiedy dolegliwości się pojawiają, kiedy się nasilają i co im towarzyszy.

Bardzo Cię proszę, abyś przyszedł 5 -10 minut przed planowaną wizytą.

Wizyta zawsze trwa godzinę. Jest to czas, w jakim mogę w pełni Cię wysłuchać, dokładnie zbadać i przeprowadzić terapię. Również na kolejnych wizytach, kiedy będziesz się czuł już znacznie lepiej, nadal poświęcam Ci pełną godzinę. Dzięki temu jeszcze szybciej wrócisz do pełni zdrowia.

Jeśli chcesz, dziecko może wejść z Tobą do gabinetu.

Podczas terapii nie odbieram telefonów, ale z pewnością oddzwonię na Twój numer.

Ze względu na pacjentów, znajdujących się na liście rezerwowej, bardzo proszę o odwołanie wizyty najpóźniej dzień przed terminem.